Aktualna mapa fotoradarów oraz nawigacja do smartfona i tabletu mapa Polski za 9,99 na rok

Dziś, 27 października 2015 kupując Gazetę Wyborczą możesz otrzymać dodatek jakim jest aktualna mapa fotoradarów 2015 z oznaczeniem czarnych punktów i miejsc ręcznego pomiaru prędkości. Dodatkowo jest również dostępna do gazety jako dodatek nawigacja na smartfona lub tablet. Bezpłatny dodatek jakim jest mapa fotoradarów 2015 to aktualna mapa umiejscowienia fotoradarów, czarnych punktów oraz miejsc pomiarów prędkości. Wraz z mapą będziesz wiedzieć gdzie zwolnić z powodu radaru lub czarnego punktu, a gdzie możesz natknąć się na ręczny pomiar prędkości.
Dodatkowo również, możesz zakupić Gazetę Wyborczą ze specjalnym voucherem, z którym otrzymasz nawigację do smartfona i tabletu firmy NAVITEL. Voucher to licencja na roczny dostęp do nawigacji z mapą Polski, która działa bez internetu. Oferta może być ciekawą alternatywą dla wielu rodzajów map. Jak informuje Gazeta Wyborcza dodatek w postaci mapy fotoradarów jest prezentem dla czytelników Gazety Wyborczej, a cena Gazety Wyborczej wynosi jedynie: 2,90 zł, natomiast wydanie Gazety Wyborczej z voucherem na nawigację to wydatek w wysokości: 9,90 zł. Warto tu zwrócić uwagę iż ewentualny nowy nabytek trzeba szybko zarejestrować, najpóźniej do 10 listopada 2015 gdyż po tym terminie klucz licencji traci ważność.

Jak można przeczytać na stronach Gazety Wyborczej jeżeli nie uda Ci się kupić Gazety Wyborczej z dodatkiem, można go zamówić w Dziale Sprzedaży Wysyłkowej Gazety Wyborczej pod numerem telefonu 801 130 000 (opłata za połączenie zgodnie z taryfą operatora ) lub (22) 555 44 00 oraz w Kulturalnym Sklepie.

Tags: , , ,

Comments are closed.