Godzilla kontratakuje … czyli Nissan GT-R model 2012 oraz zapowiedzi zmiana w modelu Nissan GT-R 2013

Model Nissan GT-R to jeden z najbardziej zadziwiających modeli samochodów. Ten niezwykły sportowy samochód, zaskakuje nie tylko niezwykłą stylistyką, ale pieczołowitością i pomysłami z jakimi jest rozwijany odkąd ujrzał światło dzienne. Warto tu nadmienić, iż w momencie swojego debiutu wyprzedzał konkurencję w zakresie zastosowanych rozwiązań o kilka lat i wydawałoby się, iż nie da się już w nim nic poprawić. Tymczasem Nissan GT-R sportowe Coupe Nissana z napędem na cztery koła to pojazd kultowy będący na rynku od 2008 roku i poprawiany przez producenta corocznie w swoich kolejnych odsłonach. W 2009 roku Nissan GT-R dysponował mocą 485 KM, w 2011 roku miał 530 KM a obecnie pojazd legitymuje się mocą 550 KM.

Co dziś ma do zaoferowania samochód legenda, 550 konny Nissan GT-R w wersji Black Edition ? Jak rozpoznać model Nissan GT-R w wersji Black Edition, czym się wyróżnia ? Ile kosztuje Nissan GT-R ? Wielu fanów motoryzacji na całym świecie marzy o posiadaniu tego wspaniałego samochodu, dlatego odpowiadamy na wiele pytań i zestawimy ważne informacje dotyczące tego modelu.  Jeśli jesteś ciekawy jakie parametry techniczne posiada Nissan GT-R zapraszamy do lektury i ich przeanalizowania – test Nissan GT-R Black Edition i dane techniczne w wersji 550 konnej z 2012 roku znajdziesz —> tutaj.

Kazutoshi Mizuno, inżynier, który stworzył model i kieruje pracami nad Godzillą jak pieszczotliwie nazywają fani model Nissan GT-R na świecie twierdzi, że nadal pełen jest pomysłów dotyczących dalszego ulepszenia modelu i póki co pomysłów na kilka lat mu nie brakuje. Jakie plany ma koncern w najnowszym wydaniu modelu Nissan GT-R 2013 ? Czym nas zaskoczy trzecia generacja Nissana GT-R ? Ciekawie brzmią zapowiedzi producenta dotyczące ulepszeń i poprawek umożliwiających urwanie czasu przyspieszenia do 100 km/h o kolejne 0,1 sekundy. Godzilla będzie katapultować się do 100 km/h w 2,7 s a ma w tym pomóc zmiana wtryskiwaczy i kalibracja wtrysków paliwa oraz nowy zawór wastgate czy przeprojektowana miska olejowa. Bezcenne są informacje jakie udało się producentowi zebrać podczas 24-godzinnego wyścigu na torze Nurburgring, gdzie z czasem 7:18.60 Nissan GT-R pozostawił wiele wspaniałych sportowych samochodów daleko z tył. Ma zostać poprawiona sztywność zawieszenia i wykorzystane nowe amortyzatory, sprężyny i nowy stabilizator poprzeczny, zresztą zapraszamy do oficjalnej prezentacji modelu Nissan GT-R 2013 oraz filmu o tym niezwykłym samochodzie i jego twórcach.

Tags: , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.